AutorkaPolski ELF, KissMe, Hottest i ST★RLIGHT, moi naj-biasi: Yesung z Super Junior (UB <3), Kevin z U-Kiss, Jun.K z 2PM i Leo z VIXX. 
Moje ksywki: fargo17, namida1991, Sakurai_Lady, Miyu, Sakura1991, ElfKissMePL.
Twitter: @ELF_KISSME_PL
Photobucket: s1176.photobucket.com/user/Sakurai_Lady/profile/
Kakao Talk ID (koreański komunikator): PolishELF
LINE ID (kolejny komunikator): elf_kissme_pl
Mam na imię Kasia, rocznik '91 (xD) i od jakiegoś czasu jestem zafascynowana Japonią i jej kulturą, Indiami, niedawno również Koreą Połdudniową. Uwielbiam koreańskie i japońskie filmy, najbardziej Klątwę, dramy(ulubione to That Winter, The Wind Blows, Devil Beside You i You’re Beautiful), także anime- jeśli chodzi o serialowe, to najbardziej lubię Vampire Knight, Kuroshitsuji, Black Blood Brothers i Mayokaka no Tantei Nightwalker. Z filmów anime najbardziej podoba mi się Vampire Hunter D: Bloodlust. D jest najbardziej uroczym dhampirem, jego życie jest takie smutne, że aż chcę go przytulić i pocieszyć. Uczę się języka japońskiego, no i słucham japońskiej muzyki, głównie rocka, oraz koreańskiego popu.
Najbardziej na świecie uwielbiam Atsushiego Sakurai z zespołu Buck-Tick- jego głosu nie da się porównać do żadnego innego, poza tym jest przystojny i pisze wspaniałe teksty piosenek- po prostu mój ideał mężczyzny. Głos i spojrzenie Kamijo z Versailles nie daje mi spać po nocach(Ach, mój słodki książę…). Uwielbiam również Uruhę z The Gazette, szczególnie jego uda, dłonie i usta(moje fetysze ). Kai’a kocham za cudny uśmiech, a Rukiego za wspaniały głos. Jeśli chodzi o ulubieńców wśród panów z koreańskich boybandów, to zdecydowanie najbardziej uwielbiam Yesunga z Super Junior- ma piękny głos, wspaniale tańczy, i na dodatek jest niezwykle urodziwym mężczyzną. Oczywiście innych panów z Super Junior również uwielbiam, szczególnie Ryewooka, Kyuhuna i Heechul’a. Z zespołu U-Kiss moim ulubieńcem jest Kevin. Jeśli chodzi o Big Bang, to moimi ulubieńcami są T.O.P i G-Dragon. Z Infinite najbardziej lubię Sung Jong’a, z 2PM - Jun.K, z NU’EST - Minhyun’a, a z CROSS GENE - Takuy’ę. Ostatnio pokochałam także Leo z VIXX.
Ulubine zespoły/artyści azjatyckie: Buck Tick, The Gazette, Versailles, L’Arc~en~Ciel, Vamps, Kaya, Lareine, X Japan, Taia, Exist Trace, Super Junior, Big Bang, SHINee, Infinite, VIXX, U-Kiss, CROSS GENE, NU’EST, Tsukiko Amano, Miyavi, Hyde, On/Off i wiele innych.
Ulubine zespoły nie azjatyckie: Evanescence, Within Temptation, Nightwish, Eluveitie, Epica, Lacuna Coil, Sirenia, HIM, The Rasmus, White Lies, Lacrimosa itp.

Lubię również uczyć się języków, znam podstawy hiszpańskiego, włoskiego, japońskiego i koreańskiego. Angielski znam bardzo dobrze, zdawałam z niego maturę rozszerzoną. Jedyny język obcy, którego nienawidzę, to niemiecki. Uwielbiam książki fantastyczne, o wampirach(głównie autorstwa Anne Rice), również historyczne i niektóre romanse, szczególnie te napisane przez Jane Austen, np. Duma i uprzedzenie. Ulubione filmy to horrory, psychologiczne, wojenne i kostiumowe. Jestem totalnie zakochana w Johnnym Deep'ie, to naprawdę świetny aktor. Swego czasu lubiłam też Orlando Blooma, ale powoli mi przechodzi. Mój ulubiony reżyser to Tim Burton. Ulubione filmy nie azjatyckie: Dracula(Francis Ford Coppola jest mistrzem!), ekranizacja Wywiadu z Wampirem Anne Rice, Edward Nożycoręki(i ogólnie prawie wszystkie filmy z Johnnym, włącznie z Piratami z Karaibów). Ulubione filmy azjatyckie: Wyznania Gejszy, japońska wersja Klątwy(ogólnie jeśli horrory, to japońskie). Oprócz tego lubię sama pisać opowieści i wiersze. Lubię rysować i w sumie ładnie mi to wychodzi, ale nie mam jakiegoś specjalnego talentu. Jestem stuprocentową humanistką, nienawidzę przedmiotów ścisłych, za to mam bogatą wyobraźnię, która dręczy mnie 1000 pomysłów na minutę. Gdybym chociaż części z nich nie przelewała na papier, chyba głowa by mi pękła Mam kręćka na punkcie poprawnej gramatyki i słownictwa, chociaż mi samej zdarzają się błędy. Lubię tłumaczyć teksty z anglika na polski i odwrotnie. Moim największym marzeniem jest wyjazd do Japonii, a szczególnie odwiedzenie Kioto. Chciałabym również być na koncercie Buck-Tick(a jeszcze fajniej byłoby, jakby przyjechali do Polski). Ostatnio marzę także o odwiedzeniu stolicy Korei Południowej, Seulu. Chciałabym zobaczyć też kilka koreańskich gwiazd na żywo xD
Nie lubię alkoholu, a gdy czuję dym papierosowy jest mi niedobrze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz